Και σήμερα το κοντερ ανέβηκε πολύ, αφού όμως ,,,

βρεθήκαμε να χάνουμε στο 3' λεπτό κιόλας από τα χανιά , και βρήκαμε την εστία τους για γκολ στο 20' που έγινε το 1-1.  Απο εκείνη την ώρα απειλήσαμε πολλές φορές το τέρμα τους, και τελικά έληξε το ημίχρονο με 1-3. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε καλύτερα και θα μπορούσαμε να έχουμε βάλει πολλά γκολ αν δεν είχαν γίνει κάποια μπερδέματα μας. Ο μεγαλύτερος σημερινός σκόρερ ήταν ο Sabo που έβαλε 3 γκολ, με τελικό αποτέλεσμα το 2-6 (έβαλαν γκολ με αμφισβητούμενο για μένα πέναλτι) ενώ χάσαμε και άλλες ευκαιρίες για πολλά ακόμα γκολ. Τόσα που θα μπορούσαμε να έχουμε και διψήφιο νούμερο στα γκολ μας. Έμεινε πλέον ο αγώνας με τον ολυμπιακό βόλου για να τελειώσει και τα παιχνίδια του ομίλου. Τα γκολ του ΠΑΟΚ ήταν τα 3 από τον Σάμπο , ενώ άλλοι σκόρερ, ήταν ο Ζάιρο, ο Πέλκας και ο Μυστακίδης, ενώ θα μπορούσαμε να είχαμε και άλλα γκολ.  Να δούμε και τα γκολ όπως και κάποιες φάσεις παρακάτω: